Marcus Rashford Net Worth: Wiki, Żonaty, Rodzina, Ślub, Wynagrodzenie, Rodzeństwo

Biografia Marcusa Rashforda

Marcus Rashford urodził się 31 października 1997 r. w Wythenshawe w Manchesterze w Anglii i jest znany jako piłkarz (piłkarz), który gra dla znanej angielskiej drużyny Premier League (EPL) Manchester United.

Więc jak bogaty jest Marcus Rashford na początku 2018 roku? Według miarodajnych źródeł, ten piłkarz ma wartość netto 91 milionów dolarów, a jego majątek został zgromadzony podczas jego trzyletniej kariery seniora we wspomnianej dziedzinie.

Marcus Rashford Wartość netto 91 milionów dolarów

Rashford był podobno zainteresowany grą w piłkę nożną od najmłodszych lat, a w wieku pięciu lat zaczął grać dla Fletcher Moss Rangers. Dwa lata później został członkiem systemu akademii w Manchesterze United i awansował przez drużyny wiekowe, aż w 2015 roku był na ławce pierwszej drużyny, a w 2016 roku był dodatkiem do Manchesteru United, grając dla nich. w Lidze Europejskiej UEFA w 32znaleźć runda, przeciwko Midtjylland. Rashford zaczął grać na pozycji Anthony'ego Martiala, po tym jak Martial doznał kontuzji podczas rozgrzewki i od samego początku zaczął osiągać dobre wyniki, gdyż w swoim debiutanckim meczu strzelił dwa gole, co było znaczącym dodatkiem do jego zespołu, który wygrał z 5 – 1 wynik; jego występ uczynił go najmłodszym w historii strzelcem w rozgrywkach europejskich. Marcus wziął udział w Premier League, w meczu z Arsenalem, strzelając ponownie dwa gole – a także asystując swojemu zespołowi podczas tego meczu – stając się trzecim najmłodszym strzelcem United w Premier League. W marcu 2016 roku zanotował kolejny znaczący występ, strzelił jedynego gola w derbach Manchesteru, w wieku 18 lat, stając się najmłodszym strzelcem w historii derbów Manchesteru w erze Premier League. Osiągając niesamowite wyniki, zakończył sezon 2015-16 z nagrodą Jimmy Murphy Young Player of the Year, więc kontrakt Rashforda z Manchesterem United został przedłużony do 2020 roku, znacznie zwiększając jego wartość netto.

Od sezonu 2016-17 Marcus otrzymał numer 19 z rąk José Mourinho, nowego menedżera drużyny. Swojego pierwszego gola strzelił w sierpniu 2016 roku w meczu z Hull City. W następnym miesiącu strzelił jeszcze trzy gole w meczach z Watford, Northampton Town i Leicester City. W lutym zdobył swoje trzecie trofeum i był rezerwowym w 77. minucie meczu z Southampton, po czym strzelił kluczowego gola w 107. minucie.ten minuta meczu z Anderlechtem. Ogólnie Rashford miał kolejny udany sezon.

W sezonie 2017-18 zadebiutował w sierpniu w meczu z Realem Madryt, w którym jego drużyna przegrała 2-1. Pod koniec grudnia Manchester United zmierzył się z Burnley, a Marcus spędził na boisku 90 minut, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. Na początku 2018 roku spędził 10 minut na boisku, w meczu z Stroke, a później strzelił jednego gola w meczu z Yeovil. Można śmiało powiedzieć, że ciężka praca opłaciła się temu młodemu piłkarzowi, ponieważ jego umiejętności i wysiłki są konsekwentnie doceniane.

W życiu prywatnym Marcus nie dzieli się zbyt wieloma informacjami na ten temat – nie ma jeszcze żadnych plotek o romantycznych związkach! Jest aktywny w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, a na pierwszym z nich obserwuje 860 000 osób, a na drugim ponad cztery miliony.