Alvaro Morata Net Worth: Wiki, Żonaty, Rodzina, Ślub, Wynagrodzenie, Rodzeństwo

Anonim

Majątek Alvaro Moraty wynosi 9,8 miliona dolarów

Biografia Alvaro Morata Wiki

Álvaro Borja Morata Martín urodził się 23 października 1992 roku w Madrycie w Hiszpanii i jest piłkarzem grającym na pozycji napastnika. Obecnie Alvaro reprezentuje drużynę piłkarską Chelsea w angielskiej Premier League (EPL). Morata zawodowo gra w piłkę nożną od 2008 roku.

Ile ma wartość netto Alvaro Moraty? Według autorytatywnych źródeł całkowity rozmiar jego majątku wynosi aż 9,8 miliona dolarów, jak wynika z danych przedstawionych na początku 2018 roku. Piłka nożna jest głównym źródłem skromnej fortuny Moraty.

Alvaro Morata Wartość netto 9,8 miliona dolarów

Na początek w młodości grał w klubach Atletico Madryt od 2005 do 2007 i Getade od 2007 do 2008.

Jeśli chodzi o karierę zawodową, Morata przybył do Realu Madryt w 2008 roku z klubu piłkarskiego Getafe CF, kończąc w ten sposób swoje lata treningowe. W połowie 2010 roku, po sezonie spędzonym w Juvenil A, gdzie zdobył z drużyną dwa tytuły i strzelił ponad 30 goli, awansował do drużyny B. Później, w tym samym miesiącu, został powołany przez José Mourinho, a na koniec Latem 2010 roku Morata zadebiutował z Realem Madryt Castilla w towarzyskim meczu z AD Alcorcón, w którym zdołał strzelić jedynego gola w meczu. Jego pierwszy oficjalny mecz zakończył się zwycięstwem 3-2 z FC Coruxo, a jego pierwszą oficjalną bramkę strzelił w meczu z RSD Alcalá w dniu 31 października, który zakończył się remisem 1-1. Pod koniec 2010 roku Morata zagrał swoją pierwszy mecz w głównej drużynie Realu Madryt, kiedy zastąpił Ángela Di Maríę w wygranym 3:1 meczu z Realem Saragossa, a następnie zakończył swój pierwszy sezon z 14 golami. Jego wartość netto w grze i finansowa była dobrze ugruntowana.

W połowie 2014 roku podpisał kontrakt z włoskim klubem Juventus na pięć lat za 20 milionów euro, a w półfinałach Ligi Mistrzów UEFA w latach 2014-2015 strzelił gole w obu meczach przeciwko swojemu byłemu klubowi Realowi Madryt. W połowie 2016 roku Real Madryt ogłosił odkupienie praw Álvaro Moraty, ale niezadowolony ze swojej pozycji w klubie w sezonie 2016-2017 Morata ogłosił odejście z Realu, a Real Madryt wkrótce ogłosił sprzedaż piłkarza Chelsea, potwierdzona w połowie 2017 roku przez klub EPL, osiągnięcie porozumienia z Realem Madryt. Alvaro zadebiutował oficjalnym debiutem w Superpucharze w Anglii, a w swoim debiucie w Premier League strzelił swojego pierwszego gola w wygranym 3:2 meczu Chelsea z Burnley.

Jeśli chodzi o karierę w reprezentacji, Morata grał dla Hiszpanii na Mistrzostwach Świata U-17 2009, gdzie strzelił dwa gole w czterech meczach i wraz ze swoją drużyną zdobył brązowy medal. Na Mistrzostwach Europy U-19 w 2011 roku zdobył z Hiszpanią tytuł 3-2 w finale z Czechami. Swój debiut w drużynie U-21 świętował w trakcie finałów Mistrzostw Europy 2013. Na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji został włączony do seniorskiej kadry Hiszpanii.

Wreszcie, w życiu osobistym piłkarza poślubił Alice Campello w 2017 roku i spodziewają się pierwszego dziecka w połowie 2018 roku.