Natalie Coughlin Net Worth: Wiki, żonaty, rodzina, ślub, wynagrodzenie, rodzeństwo

Anonim

Majątek Natalie Coughlin wynosi 2 miliony dolarów

Biografia Natalie Coughlin

Urodzona jako Natalie Anne Coughlin 23 sierpnia 1982 r. w Vallejo w Kalifornii, jest pływaczką, która zdobyła 12 medali olimpijskich i łącznie sześćdziesiąt medali na różnych zawodach, w tym na Mistrzostwach Świata w Pływaniu, Mistrzostwach Pan Pacific i Igrzyskach Panamerykańskich. Jej kariera rozpoczęła się w 2001 roku.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak bogata jest Natalie Coughlin na początku 2017 roku? Według autorytatywnych źródeł oszacowano, że wartość netto Coughlin wynosi aż 2 miliony dolarów, co jest kwotą zarobioną przez jej udaną karierę pływaka.

Natalie Coughlin Wartość netto 2 mln $

Natalie ma mieszane pochodzenie, ponieważ ma korzenie irlandzkie i filipińskie. Jej pierwsze ruchy pływackie miały miejsce, gdy miała zaledwie 10 miesięcy w miejscowym YMCA. Uczęszczała do Carondelet High School w Concord w Kalifornii, aw liceum zaczęła pływać na konkurencyjnym poziomie; była pierwszą pływaczką, która dotarła do Summer Nationals we wszystkich czternastu zawodach, a nawet zdołała ustanowić nowe rekordy – ogólnokrajowy rekord szkoły średniej w 200-metrowym indywidualnym stylu zmiennym i 100-metrowym stylem grzbietowym.

Po maturze w 2000 roku zapisała się na Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley, kontynuując swoją dominację w pływaniu. Wygrała 11 mistrzostw krajowych NCAA i tytuł sztafety NCAA z uniwersytecką drużyną pływacką, Golden Bears. Dzięki swojemu sukcesowi Natalie otrzymała wiele wyróżnień, w tym trzykrotne wyróżnienie jako Pływaczka Roku, a także dwukrotnie otrzymała nagrodę Honda Sports Award za Pływanie i Nurkowanie. Co więcej, magazyn Sports Illustrated ogłosił ją zawodniczką roku w college'u.

Jej kariera zawodowa rozpoczęła się w 2001 roku dziewiątymi Mistrzostwami Świata w Pływaniu, które odbyły się w Fukuoce w Japonii. Tam Natalie zdobyła po jednym z każdego medalu; złoto w stylu grzbietowym na 100 metrów, srebro w stylu grzbietowym 4×100 kobiet, z Mary Descenzą, Erin Phenix i Megan Quann, a brąz w stylu grzbietowym na 50 metrów.

W następnym roku Natalie wzięła udział w dziewiątych Mistrzostwach Pacyfiku, które odbyły się w Jokohamie w Japonii. Tam Natalie kontynuowała w tym samym rytmie, a nawet poprawiła się, zdobywając sześć medali, cztery złote w stylu grzbietowym na 100 metrów, motyl na 100 metrów, na 100 metrów stylem dowolnym i sztafecie 4×200 w stylu dowolnym oraz dwa srebrne medale w biegu 4×100 -metrowy freestyle i 4×100-metrowy medley.

W kolejnych Mistrzostwach Świata w Pływaniu, które odbyły się w Barcelonie w Hiszpanii, Natalie nie odniosła większych sukcesów, zdobywając tylko jeden złoty i jeden srebrny medal. Mimo to na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku Natalie zdobyła pięć medali, w tym dwa złote w sztafecie na 100 metrów stylem grzbietowym i 4×200 metrów stylem dowolnym, dwa srebrne w sztafecie 4×100 metrów stylem dowolnym i 4×100 metrów sztafetą mieszaną i jednym brązowym medalem, zajmując trzecie miejsce na 100 m stylem dowolnym.

Trzy lata po igrzyskach olimpijskich Natalie wzięła udział w Mistrzostwach Świata w Pływaniu 2007, gdzie zdobyła pięć medali, z których dwa są złote, dwa srebrne i jeden brązowy, co jeszcze bardziej zwiększyło jej bogactwo. Jednak jej największym sukcesem były Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku, na których zdobyła sześć medali i w ten sposób została pierwszą Amerykanką, która tego dokonała. Zdobyła jeden złoty medal w kategorii 100 m stylem grzbietowym, dwa srebrne w sztafecie 4×100 m stylem dowolnym, 4×100 m stylem zmiennym oraz trzy brązowe medale w sztafecie 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem dowolnym oraz Sztafeta 4×200 m stylem dowolnym.

Od tego czasu jej wydajność zaczęła spadać, a nawet zrobiła sobie 18-miesięczną przerwę. Wygrała jednak trzy medale na 14. Mistrzostwach Świata w Pływaniu, które odbyły się w Szanghaju w Chinach, złoto i brąz z zespołami sztafetowymi i zajęła trzecie miejsce w stylu grzbietowym na 100 metrów.

Następnie Natalie nie zakwalifikowała się do poszczególnych konkurencji na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, ale udało jej się zdobyć miejsce w sztafecie 4×100 metrów stylem dowolnym. Płynęła tylko w eliminacjach, ale i tak zdobyła brązowy medal, gdy drużyna USA zajęła trzecie miejsce w finale, za Australią i Holandią.

Jej ostatni występ miał miejsce na Mistrzostwach Świata w Pływaniu w 2013 roku, gdzie zdobyła złoty medal w sztafecie 4×100 stylem dowolnym, kończąc karierę w wielkim stylu.

Oprócz pływania, Natalie pracowała również jako gospodarz dla MSNBC podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 w Turynie, a także miała udział w 9. sezonie telewizyjnego programu tanecznego „Dancing with the Stars”, współpracując z Alekiem Mazo. Para została wyeliminowana w piątym odcinku.

Próbowała też siebie jako autorka, publikując książkę „Złota dziewczyna” (2006), której sprzedaż również poprawiła jej majątek.

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, Natalie jest żoną Ethana Halla od 2009 roku.